Cenník pre tmu

Cenník a podmienky rezervácie

Cena za pobyt v tme so stravou je 40 € / deň. V cene je ubytovanie, strava, organizácia. V cene nie je zahrnuté sprevádzanie.

Za sprevádzanie môžete prispieť darom po skončení pobytu podľa vlastného uváženia. Tento spôsob vám umožňuje v rámci vlastného pocitu a možností oceniť sprievodcu za jeho podporu vo vašom procese a rozvinúť tak svoju štedrosť.

Rozpis cien a zálohy (platné od 15.8. 2023)

Pobyt v tme so stravou40 € / deňVopred sa platí záloha 25 € / deň pobytu. Príklad: ak si objednáte termín od 1.1. – 8.1., záloha bude 200 eur – 8 dní x 25 eur). Na mieste sa v hotovosti dopláca 15 €/deň. Strava je vegetariánska: músli, jablká, 2 x teplé jedlo, šalát + bylinkový čaj.
Pobyt v tme bez stravy30 € / deňVopred sa platí záloha 25 € / deň pobytu. Príklad: ak si objednáte termín od 1.1. – 8.1., záloha bude 200 eur – 8 dní x 25 eur). Na mieste sa v hotovosti dopláca 5 €/deň.
SprevádzanieDobrovoľný darPodporu od sprievodcov počas vášho pobytu oceňujete podľa vášho uváženia a možností na mieste v hotovosti vo forme daru.

Podmienky rezervácie

Termín je záväzne rezervovaný až po uhradení zálohy. Zálohou sa rozumie úhrada poplatku 25 eur x počet objednaných dní. (Príklad: objednáte si termín od 1.1. – 8.1., celková suma je 200 eur – 8 dní x 25 eur.)

Zálohu uhrádzate na základe zaslanej faktúry najneskôr do dátumu splatnosti. V prípade, že zálohu neuhradíte, termín môžeme ponúknuť inému záujemcovi.

Storno poplatok pri zrušení rezervácie 

Pred rezervovaným termínomStorno poplatok:
2 mesiace20% zo zálohy
1 mesiac až 8 dní70% zo zálohy
8 dní a menej100% zo zálohy

V prípade, že zabezpečíte pre stornovaný termín náhradníka v rovnakom rozsahu dní, môže byť záloha presunutá na náhradníka.

V prípade, že ukončíte pobyt v tme skôr, poplatok sa nevracia. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt: info@centrumlong.sk0908 489 933.