Cenník pre tmu

Cenník a podmienky rezervácie

Cena za pobyt v tme so stravou je 40 € / deň. V cene je ubytovanie, strava, organizácia. V cene nie je zahrnuté sprevádzanie. Ak si zvolíte sprevádzanie, tak ocenenie pre sprievodcov prispievate darom, kde sami zvažujete hodnotu.

Rozpis cien a zálohy (platné od 15.8. 2023)

Pobyt v tme so stravou40 € / deňVopred sa platí záloha 25 € / deň pobytu. Príklad: ak si objednáte termín od 1.1. – 8.1., záloha bude 200 eur – 8 dní x 25 eur). Na mieste sa v hotovosti dopláca 15 €/deň. Strava je vegetariánska: músli, jablká, 2 x teplé jedlo, šalát + bylinkový čaj.
Pobyt v tme bez stravy30 € / deňVopred sa platí záloha 25 € / deň pobytu. Príklad: ak si objednáte termín od 1.1. – 8.1., záloha bude 200 eur – 8 dní x 25 eur). Na mieste sa v hotovosti dopláca 5 €/deň.
SprevádzanieDar Ak si zvolíte od nás sprevádzanie, či už vo forme zdieľania, rozhovoru, konzultácie k vašim témam, priame účinné techniky ako podporu vo vašom procese, tak ocenenie je vo forme daru. Dar neznamená, že je sprevádzanie zadarmo, ale že sa vy rozhodujete koľko oceníte hodnotu našej podpory. Tento prístup umožňuje človeku rozvíjať štedrosť.  Viac o možnostiach a type sprevádzania.

Podmienky rezervácie

Termín je záväzne rezervovaný až po uhradení zálohy. Zálohou sa rozumie úhrada poplatku 25 eur x počet objednaných dní. (Príklad: objednáte si termín od 1.1. – 8.1., celková suma je 200 eur – 8 dní x 25 eur.)

Zálohu uhrádzate na základe zaslanej faktúry najneskôr do dátumu splatnosti. V prípade, že zálohu neuhradíte, termín môžeme ponúknuť inému záujemcovi.

Storno poplatok pri zrušení rezervácie 

Pred rezervovaným termínomStorno poplatok:
2 mesiace20% zo zálohy
1 mesiac až 8 dní70% zo zálohy
8 dní a menej100% zo zálohy

V prípade, že zabezpečíte pre stornovaný termín náhradníka v rovnakom rozsahu dní, môže byť záloha presunutá na náhradníka.

V prípade, že ukončíte pobyt v tme skôr, poplatok sa nevracia. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt: info@centrumlong.sk0908 489 933.