Retreat pre ženy – Cesta k spokojnosti

Termín: 1. – 4.8.

Sprevádza: Katka Miesler

Miesto: Centrum Long Zaježová

Čo nám chýba k spokojnosti? Mier, ktorý vyviera z vnútorného prijatia vecí tak, ako sú. A zároveň zo schopnosti postaviť sa čelom k životu a prijať zodpovednosť za to, čo sa nám v živote deje. Kedy chápeme, že držíme volant nášho života vo vlastných rukách. Pretože ako hovorieva náš učiteľ: „Keď sme my v pohode, všetko je v pohode.“

Budete môcť pracovať s tým, kde cítite nespokojnosť, čo vás trápi. Budeme pracovať s mysľou a emóciami skrze meditačné, psychologicko – energetické, očistné, liečivé a dosycovacie techniky. Pôjdeme aj priamo k podstate, skrze esencie vnútorného dieťaťa. Budeme veľa v prírode a pracovať aj skrze živly. Individuálne, ale aj v kruhu žien. Zdieľanie, podpora, spolupatričnosť, smiech aj plač, prirodzene bez tlaku, v uvoľnení. Nech sa spokojnosť prirodzene odhalí, pretože nám je vrodená. Všetky techniky, ktoré budeme používať sú použiteľné aj v bežnom živote. Podporujú pokoj, stabilitu, rovnováhu, utíšenie, súcit, zdravšie narábanie s negatívnymi emóciami.

Preto si doprajte čas strávený v prírode pre seba a vypýtajte si ho od svojej rodiny ako zaslúžený darček. Aby ste sa mohli vrátiť domov revitalizované a spätne obohatiť blízkych. Počet miest je obmedzený na 10.

Sprevádza: Katka Miesler – viac o mne

Poplatok: 150 € ( v cene je ubytovanie, vegetariánska strava a program)

Viac informácií a prihlášky: Je potrebné prihlásiť sa vopred zaslaním mena, adresy a tel.čísla na info@centrumlong.sk alebo 00421908489933. Pre záväzné prihlásenie je potrebné uhradiť zálohu. Informácie o úhrade dostanete po prihlásení sa.