Život po starom

Pridajte sa k nám a podporte projekt Život po starom, ktorý sa snaží o zachovanie pôvodnej prírody ekvádorskej Amazónie a tradícií pôvodných obyvateľov.

Projekt je iniciovaný Miškou a Agustínom Grefa a ich priateľmi, s ktorými spolupracujeme už niekoľko rokov. Manželský vzťah Mišky a Augustína vytvoril most medzi Čechami a ďalekou Amazóniou. Keď nám popisovali problémy, ktorým ekvádorská Amazónia čelí, rozhodli sme sa pomôcť aj my a dostať ich projekt viac do povedomia aj tu na Slovensku. V indiánskom jazyku „kičua“ znamená Ruku Samay, nielen „život po starom“, ale označuje tiež „starú múdrosť“. Šaman a liečiteľ  Agustín Humberto Grefa založil usadlosť v srdci amazonského pralesa, ktorú spravuje a prevádzkuje početná indiánska rodina Grefových. Rodina má bohaté skúsenosti s ekoturistikou a venujú sa tiež šamanskému liečeniu podľa tradícií od nepamäti predávaných z generácie na generáciu. 

Viac o projekte

Ako môžete pomôcť

Foto a video 


plagat dokonaly darcek

Hľadáte originálny darček na Vianoce alebo k narodeninám? Adoptujte medicínsky strom v Ekvádorskej Amazónii a prispejte tak na našu zbierku pre odkup 16Ha pralesa, aby sme mohli chrániť tieto stromy a sadiť dalšie. Za váš dar dostanete certifikát Ochrancu džungle, ktorý môžete darovať svojim blízkym pod stromček. Vy darujete, my ich ochráníme. Viac na www.rainforestadoption.com