Semináre

Ponúkame viac dňové a poldňové semináre, ktoré sú zamerané na meditáciu, sebapoznanie, liečenie a očistu, rozvíjanie múdrosti a súcitu, uvoľnenie aj uzemnenie.

Prehľad najbližších seminárov


Odpustenie – očistný seminár s Pavúčím tancom

20. – 22.9. 

Sprevádzajú Katarína a Roman Mieslerovi

Vrbovce 837, časť Štefanová

Intenzívny seminár určený pre tých, ktorí potrebujú prejsť hlbšou očistou cez ceremóniu Pavúčí tanec. Postúpiť ďalej v odpustení minulosti, aby mohla prítomnosť žiariť pravdivo bez závojov starých zranení, čo môže napomôcť, aby sme nespadali do zvykových sklonov, ktoré spôsobujú utrpenie.

Viac informácií

Meditácia na rozvíjanie bdelosti, láskyplnosti a súcitu

meditujuci clovek

7.8. od 18.00 – 20.00

Sprevádza Roman Miesler

Anaháta centrum vo Zvolene

Bdelosťou a súcitom môžete nadväzovať úprimný vzťah so sebou, druhými, svetom, odhaľovať sebaklamy brániace vám žiť pravdivo. Učiť sa, že všetko v živote je použiteľné, všetko je cestou, čím získate nástroje ako žiť vedomejšie, s radosťou a so súcitom v srdci. 

Viac informácií

Ako nakladať s emóciami – z pohľadu sebapoznania a meditačného výcviku

10. – 13.10. 

Sprevádzajú Roman a Katarína Mieslerovi

Miesto Centrum Long Zaježová

Intenzívny seminár ponúka techniky buddhistickej meditácie a sebapoznania pre pochopenie emócií a správne nakladanie s nimi. Zameriame sa hlavne na tie, ktoré nám do života prinášajú deštrukciu: hnev, túžba, žiarlivosť/závisť, strach, pýcha a to čo ich vyvoláva – nevedomosť. Zámerom je rozšíriť našu kapacitu viesť zdravý život, láskavo a so súcitom k sebe, v rodine, v ostatných vzťahoch, v práci.

Viac informácií

Cesta za svetlom – tanečná ceremónia

Sprevádza Katarína Miesler

24.11. od 14.00 – 18.00

Anaháta centrum vo Zvolene

Tanečná ceremónia Cesta za svetlom je vnútorná individuálna cesta s jasným osobným zámerom v pohybe a s hudbou. Zaviažete si oči šatkou, do ktorej vložíte zámer, obrátite pozornosť do vnútra a vydávate sa na vnútornú cestu. Ceremónia podporuje schopnosť žiť zdravo a s otvoreným srdcom v každodennom živote.

Viac informácií

Príprava na smrť – úvodný meditačný, sebapoznávací seminár

31.10. – 3.11.

Sprevádzajú Roman a Katarína Mieslerovi

Centrum Long Zaježová

Intenzívny seminár ponúka techniky meditácie, sebapoznania, očisty, uvoľnenia pre prípravu na smrť. Je určený pre tých, ktorí by radi začali s touto témou pracovať v každodennom živote, preto sa budeme dotýkať témy smrti z rôznych uhlov pohľadu. 

Viac informácií

Príprava na smrť – pokračujúci meditačný, sebapoznávací seminár

13. – 15.12. 

Sprevádzajú  Roman a Katarína Mieslerovi

Surya centrum Brestové

Intenzívny seminár určený pre tých, ktorí absolvovali úvodný seminár Príprava na smrť, alebo pre tých, ktorí s témou smrti pracujú a radi by pokračovali a rozšírili svoju skúsenosť a pochopenia. Ponúka techniky meditácie, sebapoznania, očisty, uvoľnenia pre prípravu na smrť.    

Viac informácií

Chcete sa niečo spýtať?

Napíšte nám na info@centrumlong.sk alebo zavolajte na 00421 908 489 933.