Semináre

Ponúkame viac dňové a poldňové semináre, ktoré sú zamerané na meditáciu, sebapoznanie, liečenie a očistu, rozvíjanie múdrosti a súcitu, uvoľnenie aj uzemnenie.

Prehľad najbližších seminárov


Cesta za svetlom – tanečná ceremónia

Sprevádza Katarína Miesler

24.11. od 14.00 – 18.00 – Anaháta centrum vo Zvolene

Tanečná ceremónia Cesta za svetlom je vnútorná individuálna cesta s jasným osobným zámerom v pohybe a s hudbou. Zaviažete si oči šatkou, do ktorej vložíte zámer, obrátite pozornosť do vnútra a vydávate sa na vnútornú cestu za sebapoznaním, uvoľnením, očistou . Ceremónia podporuje schopnosť žiť zdravo a s otvoreným srdcom v každodennom živote.

Viac informácií

Meditácia bdelosti a súcitu

meditujuci clovek

11.12. od 18.00 – 20.00

Sprevádza Roman Miesler

Anaháta centrum vo Zvolene

Budeme rozvíjať meditáciu bdelosti, praktické spojenie duchovna s bežným životom. Jednoduché vedomie prítomnosti – byť naplno tu a teraz s ľahkosťou a uvoľnenosťou. Tiež budete môcť vytvárať zdravý základ pre meditáciu v každodennosti našich životov.

Viac informácií

Príprava na smrť 2 – meditačný, sebapoznávací seminár

13. – 15.12. 

Sprevádzajú  Roman a Katarína Mieslerovi

Centrum Long Zaježová

Intenzívny seminár, ktorý nadväzuje na seminár Príprava na smrť 1. Je to voľné pokračovanie, preto je možné ho aboslvovať aj nezávisle na prvom. Ponúka techniky meditácie, sebapoznania, očisty, uvoľnenia pre prípravu na smrť.´ Seminár je inšpiráciou pre prácu s touto témou v každodennom živote. Budeme sa dotýkať témy smrti z rôznych uhlov pohľadu, dostanete účinné nástroje, s ktorými môžeme pracovať denne.     

Viac informácií

Bdelosť a súcit – meditačný seminár

budha

24. – 26.1. 2020

Sprevádza  Roman Miesler

Centrum Long Zaježová

Pozývame všetkých, ktorí sa chcú pravidelne venovať meditácii nielen doma, ale aj v podpornej skupine a intenzívnejšie. Seminár poskytuje návod na praktické spojenie duchovna s bežným životom. Je zameraný na rozvíjanie bdelosti a súcitu.

Viac informácií

Vzťahy – očistný, sebapoznávací seminár

27.2. – 1.3.

Sprevádzajú  Katarína a Roman Miesler

Centrum Long Zaježová

Intenzívny seminár, kde budete môcť pracovať s témou vzťahov – so sebou, s pratnerom (súčasným, alebo bývalým), rodičmi, deťmi, kolegami v práci, prípadne inými ľuďmi, ktoré máte/nemáte a sú pre vás dôležité. Formou sebapoznania, práce s emóciami, z perspektívy vnútorného zraneného dieťaťa. Ďalej formou očisty cez ceremóniu Pavúčí tanec a meditácie na rozvíjanie stability, bdelosti a súcitu.

Viac informácií

Chcete sa niečo spýtať?

Napíšte nám na info@centrumlong.sk alebo zavolajte na 00421 908 489 933.