Skupinové ústrania

Ponúkame viac dňové ústranie v skupine, ktoré sú zamerané na meditáciu, sebapoznanie, liečenie a očistu, rozvíjanie múdrosti a súcitu, uvoľnenie aj uzemnenie.

Prehľad najbližších ústraní


Počas tejto situácie, kedy sú sprísnené opatrenia kvôli vírusu Covid – 19, neorganizujeme žiadne skupinové ústranie. Môžete využiť naše priestory pre individuálne meditačné ústranie a ústranie v tme, kde poskytujeme v prípade potreby aj sprevádzanie.


Vzťahy – sebapoznávacie meditačné ústranie s očistou cez Pavúčí

ruky

Termín zverejníme, keď sa uvoľnia sprísnené opatrenia

Sprevádzajú: Katarína a Roman Mieslerovi

Centrum Long Zaježová

Budete môcť rozvíjať schopnosť žiť zdravšie láskyplnejšie vzťahy – so sebou, s rodičmi, s partnerom (súčasným, bývalým, budúcim :-), deťmi, súrodencami, kamarátmi, kolegami v práci, atď. Pôjde o zvedomovanie, očisťovanie a liečenie minulosti (vnútorného zraneného dieťaťa), ktorá podmieňuje náš súčasný život. Pokúsime sa oslobodiť niektoré zaseknuté časti nás samých vo vývinových fázach a tak podporiť proces dospievania do láskavého človeka. Budeme sa učiť nakladať s emóciami, učiť sa vnímať ich potenciál pre prebudenie nášho láskavého srdca. Budete tiež môcť prejsť očistnou ceremóniou Pavúčí tanec. Trénovať vlastnú myseľ k bdelosti, láskyplnosti a súcitu cez meditačné techniky, oslabovať zvykové sklony, učiť sa pracovať so závislosťou.

Viac informácií

Chcete sa niečo spýtať?

Napíšte nám na info@centrumlong.sk alebo zavolajte na 00421 908 489 933.